10-12 personers kontor – 140 m²
Alt det praktiske – samlet i én løsning
I Syddanske Forskerparker klarer vi alt det praktiske for dig, så du roligt kan bruge kræfterne på det, du er bedst til: at udvikle og vækste din virksomhed – helt uden forstyrrelser.
- Bemandet reception
- WIFI
- Printerløsning
- Brug af mødelokaler
- Gratis kaffe/te
- Brug af fællesarealer
- Kantineadgang
- Rengøring
- Alarm/vægterservice
- Faglige arrangementer m.v.
10-12 personers kontor – 140 m²
Her ligger kontoret
Drømmer du om en kontorplacering, der både er nem at komme til og ligger lige midt i Odenses videnscentrum? Så er Syddanske Forskerparker i Odense M lige sagen. Her er du kun få minutter fra E45 – perfekt, uanset om du selv pendler, eller dine samarbejdspartnere kommer langvejs fra.
Du kommer til at dele nabolag med SDU, Cortex Park og det nye OUH – i et miljø, hvor viden deles, og idéer får lov at vokse.
Der er gratis pladser lige ved døren, så du og dine gæster kan gå direkte ind og i gang.
Kort sagt: en professionel base med synlighed, netværk og nem adgang
Faciliteter
Fordele ved Syddanske forskerparker
Lejer du et kontor på 140 m² hos Syddanske Forskerparker, får du meget mere end bare god plads. Du får moderne faciliteter, et professionelt setup og fleksible rammer, der passer til et team på 10-12 personer.
Med vores alt-i-én-løsning slipper du for alt det praktiske. Vi sørger for internet, rengøring, mødelokaler og alt det andet, der får hverdagen til at glide. Så kan du og dit team fokusere på det, der virkelig tæller: at udvikle forretningen.
“Perfekt beliggenhed ved E45 og gode mødelokaler”
Vi er rigtig glade for at være i Forskerparken, hvor der er mange forskellige virksomheder. Vi føler, vi er en del af noget større – selv i vores lille afdeling.
Nicolai Have
HUMAN HOUSE